ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل  1944AB
ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل  1944AB
ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل  1944AB
jQuery Slider

دسته بندی کالا ماشین اصلاح اصلاح صورت و موی سر


ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل 1944AB
171,600 تومان

پرومکس
ابعاد: * *

سایر مشخصات


ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس PROMAX Trimmer 1944AB دارای دو تیغه ثابت و متحرک است. با حرکت تیغه متحرک موها کوتاه می شوند. تیغه متحرک ماشین اصلاح در چهار حالت 0.5 میلی متری، 1.2 میلی متری، 1.9 میلی متری و 2.5 میلی متری قابل تنظیم می باشد. همچنین با استفاده از شانه های پلاستیکی همراه ماشین اصلاح می توانید موهایتان را به اندازه دلخواه و دقیق کوتاه کنید.جنس تیغه ها استیل ضد زنگ است که بسیار مقاوم بوده و کیفیت بالای تیغه ها سبب عمر طولانی دستگاه می شود. ماشین سرزنی 1944AB دارای اکیو بلیدAccuBlade است و بر اساس آن با محاسبه دقیق زاویه ها و فاصله دندانه های تیغه، موجب کارائی بسیار بالای تیغه ها در برش می شود. 
ماشین ریش تراش 1944 با برق و شارژ کار می کند و دارای باتری اضافه همراه ماشین اصلاح نیز است. برای شارژ اولیه باید 6ساعت ماشین اصلاح شارژ شود و درشارژهای بعدی 2 ساعت نیاز است. پس از شارژ 55 دقیقه می توانید با آن کار کنید. امکان شارژ سریع ماشین سرزنی نیز وجود دارد.
تیغه ها دارای قابلیت خود تیز شوندگی در حین کار با ماشین اصلاح می باشند. همچنین با استفاده از روغن داخل ست می توان تیغه ها را هر مدت یک بار روغن کاری کرد. تیغه متحرک ماشین اصلاح در چهار حالت 0.5 میلی متری، 1.2 میلی متری، 1.9 میلی متری و 2.5 میلی متری قابل تنظیم می باشد. همراه ماشین اصلاح شانه و قیچی مخصوص مرتب کردن و اصلاح مو ارئه شده است.
بازگشت به گروه کالا
Real Time Web Analytics